B2Bnetwork specjalizuje się w usługach związanych z jakością oraz testowaniem oprogramowania a w szczególności realizujemy techniczne projekty z zakresu automatyzacji i testów wydajnościowych. B2Bnetwork realizuje projekty oraz współpracuje z Klientami w zakresie outsourcingu zespołów QA. Dodatkowo realizujemy liczne wewnętrzne projekty QA, które są prowadzone od nas z biur. Realizacja wewnętrznych projektów daje możliwość ciągłej współpracy z nami po zakończonym zewnętrznym projekcie.

To co nas wyróżnia na rynku to autorskie zaawansowane rozwiązania wspierające procesy testowe, które są wdrażane u największych Klientów. Do projektów podchodzimy kompleksowo dostarczając kompletne usługi testów i zapewnienia jakości.

Współpracujemy głównie z dużymi Klientami i korporacjami w Polsce i na świecie.

Jeżeli potrafisz testować, automatyzować lub koordynować testy, jesteś ambitny, nie boisz się nowych wyzwań, technologii i narzędzi a do tego zależy Ci na własnym rozwoju – to zapraszamy do B2Bnetwork. Dla naszych pracowników oferujemy bogaty pakiet bezpłatnych szkoleń z zakresu testowania. Jako jedna z nielicznych firm nie tylko przygotowujemy, ale również finansujemy szkolenia techniczne (automatyzacja i testy wydajnościowe). Certyfikujemy naszych testerów z ISTQB na wszystkich poziomach. Pełna lista naszych szkoleń dostępna jest pod adresem www.it-training.pl.


Aktualne oferty pracy

Aplikuj online

BACK